+38(066) 845 94 05 schoolquinta@gmail.com

Про вальдорфську педагогіку

Перша вальдорфська школа відкрила свої двері у 1919 в Німеччині. Сьогодні у світі існує більше 1000 вальдорфських шкіл та близько 1700 дитячих садочків у 80 країнах світу. Ця педагогічна система заснована на знаннях про здоровий фізіологічний розвиток дитини, тому вона не залежить від політики, клімату, релігії та часу. В її основу покладено універсальні людські цінності. Саме тому в 2016 році ЮНЕСКО визнало вальдорфську систему педагогікою ІІІ тисячоліття.

Ви можете бути “вальдорфськими батьками”, якщо:

Ви згодні з думками Піфагора, Ейнштейна та Рудольфа Штайнера, які вважали,  що в навчанні мають гармонійно поєднуватися артистична, практична та інтелектуальна діяльність.

Ви поділяєте думку про те, що вчитель – це людина, яка підтримує, оберігає та розвиває вашу дитину.

Для вас важливо, щоб навчальна програма в першу чергу відповідала віковим здібностям дитини та здоровому глузду, а не примхам чиновників та політиків.

Ви згодні, що школа має бути територією, вільною від гаджетів і налаштованою на роботу руками, серцем та головою.

Вас влаштовує те, що Ваша дитина в школі не буде найкращою, але завжди буде особливою.

Ви вважаєте, що вміння дружити, налагоджувати стосунки та  спілкуватися не менш важливе, ніж вміння робити синтаксичний розбір речення.

Ви бажаєте, щоб викладання навіть таких фундаментальних дисциплін, як математика чи фізика, проходило креативно, з залученням уяви і практики.

Ви хочете, щоб ваша дитина була занурена в традиції своєї землі та поважала культуру інших народів світу.

Ви особисто готові долучитись до батьківського навчального середовища , щоб у співпраці з вчителями супроводжувати освітній розвиток вашої дитини.

Ви вірити в те, що сімейна школа – це спільнота, в якій родини готові надати підтримку тим, хто того потребує.