+38(068) 726 25 46 schoolquinta@gmail.com

Про вальдорфську педагогіку

Перша вальдорфська школа відкрила свої двері у 1919 в Німеччині. Сьогодні у світі існує більше 1500 вальдорфських шкіл та близько 3500 дитячих садочків у 80 країнах світу. Ця педагогічна система заснована на знаннях про здоровий фізіологічний розвиток дитини, тому вона не залежить від політики, клімату, релігії та часу. В її основу покладено універсальні людські цінності. Саме тому в 2016 році ЮНЕСКО визнало вальдорфську систему педагогікою ІІІ тисячоліття.

Основні цінності нашої школи.

Ми поділяємо думки Піфагора, Ейнштейна та Рудольфа Штайнера, що в навчанні мають гармонійно поєднуватися артистична, практична та інтелектуальна діяльність.

Для нас важливо, щоб навчальна програма в першу чергу відповідала віковим здібностям дитини та здоровому глузду, а не примхам чиновників та політиків.

Ми згодні з директором компанії Гугл, що школа має бути територією, вільною від гаджетів, і налаштованою на роботу руками, серцем та головою.

Ми вважаємо, що вміння дружити, налагоджувати стосунки та  спілкуватись не менш важливо, ніж вміння робити синтаксичний розбір речення.

Ми хочемо, щоб дитина була занурена в традиції своєї землі і поважала культуру інших народів світу.

Ми віримо в те, що сімейна школа – це спільнота, в якій родини об`єднуються і готові надати підтримку тим, хто цього потребує.