+38(068) 726 25 46 schoolquinta@gmail.com
Богдан, учень шостого класу

Я дуже люблю нашу школу.  Душевно там дуже добре, там позитивна атмосфера, можна знайти багато друзів. Хоча в школі дуже гарно, але хотілося б отримувати ще більше знань.

Федір, учень сьомого класу

Якщо ви шукаєте розваг, але хочете стати розумними, грамотними, пунктуальними та освіченими, ВАМ СЮДИ!!!!!!

Марта, п’ятий клас

Я вчусь у школі, яка зараз називається Квінта. Скоро ми, швидше за все, зробимо трохи іншу школу – буде більше людей, можливо, інший будинок. І я впевнена – я здаватиму випускні екзамени саме в цій школі.  Хоча вона маленька,  але інша, не така, як звичайна школа. Можливо, школа жива, і  у неї є еволюція – все починалося з маленької квартирки. Я хочу запам’ятати цей теплий холод, затишне подвір’я і сходи, на яких регулярно ставались пригоди.

Євгенія, учениця п’ятого класу

До школи Квінта ми ходимо, щоб отримувати знання. Мені там дуже гарно і весело! Там добре вчитися, там добре годують, там є прогулянки. Але саме важливе, чим наша школа відрізняється від інших шкіл – у нас заборонені гаджети! Наші учні можуть пропонувати свої ідеї для того, щоб змінити щось в нашій школі. Мабуть, наша школа стане ще цікавішою!

Ружена, учениця 6 класу

Я вже шостий рік вчуся в цій школі. Починалося все з того, що ми прийшли з Олегом Сергійовичем на уроки в маленьку квартирку. Ми були першим класом – я, Артем, Саша, Мишко, пізніше до нас приєдналися Іра та Паша. І от нас вже не кілька учнів, а двадцять сім. А ще ж вчителі! Мені подобається тут вчитися, хоч є і деякі проблеми. Дякую вчителям за цікаве навчання!