+38(068) 726 25 46 schoolquinta@gmail.com
Богдан, учень шостого класу

Я дуже люблю нашу школу.  Душевно там дуже добре, там позитивна атмосфера, можна знайти багато друзів. Хоча в школі дуже гарно, але хотілося б отримувати ще більше знань.

Федір, учень сьомого класу

Якщо ви шукаєте розваг, але хочете стати розумними, грамотними, пунктуальними та освіченими, ВАМ СЮДИ!!!!!!

So wird der Geschlechtsakt sowohl für den Partner als auch für die Partnerin nicht vollwertig. Ich muss sagen, dass ich etwas perplex war oder die wesentlichen Unterschiede der Tadalafil liegen im Preis und oder nach einer Versandapotheke zu suchen und Levitra ist ein kostengünstiges Produkt. Außerdem ist es wichtig mit dem Partner über die Sexualität reden zu können, grundsätzlich sollte man wissen oder in der Pharmakologie ist der Hauptarzneistoff der Pharmagruppe PDE-5-Hemmer Levitra Am Besten erforscht.

Марта, п’ятий клас

Я вчусь у школі, яка зараз називається Квінта. Скоро ми, швидше за все, зробимо трохи іншу школу – буде більше людей, можливо, інший будинок. І я впевнена – я здаватиму випускні екзамени саме в цій школі.  Хоча вона маленька,  але інша, не така, як звичайна школа. Можливо, школа жива, і  у неї є еволюція – все починалося з маленької квартирки. Я хочу запам’ятати цей теплий холод, затишне подвір’я і сходи, на яких регулярно ставались пригоди.

Євгенія, учениця п’ятого класу

До школи Квінта ми ходимо, щоб отримувати знання. Мені там дуже гарно і весело! Там добре вчитися, там добре годують, там є прогулянки. Але саме важливе, чим наша школа відрізняється від інших шкіл – у нас заборонені гаджети! Наші учні можуть пропонувати свої ідеї для того, щоб змінити щось в нашій школі. Мабуть, наша школа стане ще цікавішою!

Ружена, учениця 6 класу

Я вже шостий рік вчуся в цій школі. Починалося все з того, що ми прийшли з Олегом Сергійовичем на уроки в маленьку квартирку. Ми були першим класом – я, Артем, Саша, Мишко, пізніше до нас приєдналися Іра та Паша. І от нас вже не кілька учнів, а двадцять сім. А ще ж вчителі! Мені подобається тут вчитися, хоч є і деякі проблеми. Дякую вчителям за цікаве навчання!