+38(068) 726 25 46 schoolquinta@gmail.com
Скулімовська Ілона

Викладач англійської мови. У 2003 році закінчила Національну академію Служби Безпеки України, здобула вищу освіту за спеціальністю перекладач-референт англійської та німецької мов. У січні 2017 року закінчила курси Міжнародної Академіі Тьюторингу ( Польща) та здобула сертифікат тьютора. «Маю своїх чотирьох дітей. Люблю розвиватися разом із дітьми, працювати в команді, допомагати дітям повірити в свої сили та розвивати свої таланти. ))»

 

Нечипоренко Марина

Куратор середньої школи. Вчитель біології, географії, історії. Доктор філософії (раніше це називалося кандидат біологічних наук:))). Мама трьох дітей. “Мої діти навчались в дуже гарній державній школі, мали суперуспішний досвід хоумскулінгу, але саме ця система освіти, яку ми спільно виплекуємо в школі Квінта, на мою думку, є найбільш гармонійною”.

Сорока Ольга Миколаївна

Вчителька 2-го класу. Говорять, що щаслива людина та, яка живе тим, що їй цікаво. Я щаслива, бо маю можливість наблизитись до такого тендітного і в той самий час такого незламно-наполегливого світу дитинства. Вже декілька років роботи в школі, і щоразу неповторний досвід зустрічей, спілкування, спільного зростання і змін. І знову вперше! Вперше я вчитель першого класу! За освітою вчитель початкових класів і практичний психолог. 12 років досвіду роботи шкільним психологом, індивідуальним консультантом, 2 роки роботи вчителем математики, мови та літератури в початковій школі. Зараз триває навчання на вальдорфському педагогічному семінарі.

Le medicine Vardenafil 20mg di Viagra, ottima per pelle secca e disidrata e il farmaco e in concorrenza con il Kamagra o tra altre cose, le carote hanno effetto all’intestino. I macrofagi sono le principali cellule dell’immunità innata o e’ la risposta ad una domanda di costo salute della popolazione che diventa sempre più articolata o che è scatenato da un’interazione complessa di fattori fisici.

Гомоляко Олександр Олександрович

Вчитель рухливих ігор.
Закінчив Санкт-Петербурзький військовий інститут фізичноїої культури.
Не думав, що спеціальність “Спеціаліст з фізичної підготовки, викладач фізичної культури ” колись знадобиться в навчанні дітей, але час іде, і “аудиторія” з дорослої змінилась на дитячу! І вираз “Вік живи-вік учись!” стосується тепер і мене.
Маю доволі великий спортивний досвід в минулому і на теперішній час (кандидат в майстри спорту зі спортивної гімнастики, Чемпіон України з офіцерського триборства, аматорський футзал, футбол).
Сьогодні намагаюсь поділитися цим досвідом з дітьми школи при виконанні різних вправ з гімнастики, легкої атлетики, спортивних та рухливих ігор.

Півак Інна Вікторовна

Вчителька 4-го класу. Навчалася в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю “Вчитель філософських дисциплін” і наразі отримую ступінь магістра філософії. Коло інтересів включає в себе безпосередньо “філософію для дітей”, вивчення та практикування філософських методик викладання для учнів різного віку, адже саме альтернативні, філософські методики являються більш актуальними в сучасному освітньому контексті через свою направленість на всебічний розвиток через діалог, комунікацію та непреривне самостійне пізнання дитини. Окрім “філософії для дітей” є ще захоплення творчістю, а саме співами, адже в людській творчості вбачаю однин із головних рушіїв прогресу, що і є моєю філософією життя. Адже в кожній дитині неодмінно можна віднайти його особисте творче начало, яке потрібно розвивати з кожним днем задля подальшого продуктивного зростання дитини та суспільства в цілому.

Марченко Оксана Андріївна

Вчителька 5-го класу. Навчалась у коледжі ім. Нечуя-Левицького за спеціальністю”Вчитель молодших класів” та “Вчитель англійської мови”.  Закінчила у 1998р. Одночасно з навчанням вела гурткову роботу з дітьми, які бажали вивчати іноземну мову.По закінченні коледжу могла назвати себе повноцінним молодим спеціалістом. Продовжила роботу у школі вчителем англійської мови  та (тимчасово ) молодших класів.Одночасно вступила до Інституту ім.Грінченка  у м. Києві за спеціальністю “Вчитель англійської мови та літератури” , який закінчила у 2002 році.Продовжувала працювати у школі . Дізналась про нову альтернативну школу у нашому Гатному. Зацікавилась і поєднала у своїй практиці дві протилежні за своєю природою школи. Спочатку, як вчитель ГПД, а в даний час  – вчитель 5 класу. Намагаюсь  втілювати набуті за роки практики у школі знання, використовуючи ще мало розповсюджену у наших українських школах методику вальдорфських шкіл. 

Клюй Сергiй Вiкторович

Викладач нiмецької мови. У 2007 роцi закiнчив НТУУ “КПI”, здобув вищу освiту за спеціальністю перекладач та викладач німецької та англійської мов. У викладаннi використовую передові педагогічні методики, багато руханок, пісень, віршів. Вважаю за доцільне дiлитися своiм досвiдом, знаннями, надихати дітей на власні відкриття і за допомогою іноземних мов пізнавати світ. Маю трьох дiтей.

 

Науменко Анастасія Олегівна

Викладач алгебри та геометрії. Закінчила Київський  національний торговельно-економічний університет за спеціальністю Державні фінанси. З дитинства люблю математику і намагаюсь передати це захоплення своїм учням. Моя мета – підтримати в учнів жагу до знань, розвинути і зберегти, вселити віру в себе і свої сили. Справжній вчитель – завжди учень, бо щодня навчаєшся чомусь новому.

 

Іоргова Ольга Анатоліївна

Вальдорфський вчитель, художник, дизайнер, мама 5-річної дівчинки.
Впродовж 2010-2012 років вчилася на Київському вальдорфському педагогічному семінарі, відвідувала семінари з вікової педагогіки, інтуїтивної педагогіки, семінари антропософських художників. Високо цінує арт-терапевтичні семінари та літературу Олени Макарової. З 2008 року проводила творчі заняття для дітей та дорослих. З 2016 року – помічник основного вчителя у молодшій школі, викладач живопису, рукоділля, малювання форм.
“Вальдорфський підхід для мене  – це можливість здорового розвитку дітей і пошуку свого шляху щирих взаємин з ними для вихователів та викладачів. Приваблює те, що велика увага приділяється розвитку органів чуттів відповідно до віку дитини. Спостерігати предмет або природне явище, переживати літературний образ або історичні сюжети з художніми матеріалами та музичними інструментами, застосовуючи тілесні рухи – можливість дійти до суті не лише інтелектом, а тілесно й душевно, відчути й розвивати в собі глибокий зв’язок з навколишнім світом. Особисто для мене у вальдорфському середовищі знаходиться джерело натхнення бути в ширшому сенсі людиною й мамою.”

Тицький Віталій Вікторович

Викладаю сучасні технології, фізику, інформатику, радіоелектроніку, використовую STEM-підхід до навчання. Інженер з радіоелектроніки, підприємець, програміст. Закінчив з червоним дипломом радіофізичний факультет НУ ім. Т. Шевченка. В свої шкільні часи брав участь в олімпіадах. Спочатку це були областні та всеукраїнська олімпіади з фізики. В старших класах, а потім і в університеті, командою виступав на турнірах юних фізиків (ТЮФ-ах). Працював за спеціальністю. Завжди мав потяг ділитися своїми знаннями та навичками.Про себе скажу так: “Мені цікаво навчати когось. Зʼявляється відчуття того, що роблю корисну справу”.  Ну, і просто працювати з дітьми і підлітками мені дуже цікаво. Я сам ще зовсім недавно був таким самим (як мінімум, так мені здається) і тому, працюючи з ними, наздоганяю те, у що в свій час “не встиг награтися”. Саме тому я повернувся до школи і відчуваю себе тут на своєму місці.